دریافتی

آقای ایرج مصداقی به این رفتارتان پایان دهید!

آقای ایرج مصداقی به این رفتارتان پایان دهید!

جناب مصداقی که اخیرا ترفیع درجه گرفته اند، و «مصداقی کبیر» (1) شده اند، بعد از فشارها و بازخوردهایی که نوشته ی من (2) داشته است، مجبور شده است اعتراف کند که برخی از این کپی / پیست هایی که در روایت ایشان در مورد کشتن «فراز» و «رها» (3)  آورده است، جعلی و تقلبی است. بدتر از آن این است که ایشان، با وجود آگاهی کم و بیش کامل، از جعلی و تقلبی بودن آن ها، آگاهانه دست به انتشار آن ها زده است.

«مصداقی کبیر» در آخرین نوشته ی خود با عنوان مضحک: «با نحوه ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم» چنین می نویسد:

«به نظر من ایمیل مهدی سامع به «رها» و «فراز»، از طریق دستگاه امنیتی ارسال شده بود. و این کار با هک ایمیل سامع صورت گرفته است. متن آن با فرهنگ وی همخوانی ندارد.»

«هدف من از انتشار این دو ایمیل در کنار دیگر اسناد، سنجش واکنش این دو نفر و برخوردشان با رژیم بود.» (4)

آفتاب می خواستی، این هم آفتاب!

از این به بعد، خوانندگان و شنوندگان «مصداقی کبیر» چکونه می توانند اطمینان داشته باشند که هر گونه «ادعا» و یا «سند»ی که ایشان ارایه می کنند، واقعی است و نه برای به دام انداختن و یا دیدن عکس العمل مخالفین ایشان؟!

شما با چه اجازه ای دست به انتشار اسناد جعلی ای که احتمالا وزارت اطلاعات درست کرده است می زنید و وانمود می کنید که واقعی هستند، و اصرار دارید که دیگران حرف شما را بدون هیچ اما و اگری بپذیرند؟.

از این به بعد، اگر شما در موارد دیگر نیز «سند»ی انتشار دهید، آیا همین «مهدی سامع» و «مسعود خدابنده»، و یا هر کس دیگری، نمی تواند مدعی شود که این «اسناد» هم جعلی است و «مصداقی کبیر» دروغ  می گوید؟ آیا شما متوجه نیستید که دارید نقش و رل «چوپان دروغ گو» را بازی می کنید؟ آیا کارنامه و عمل کرد رژیم جمهوری اسلامی، «فرقه ی رجوی»، «مهدی سامع»، «مسعود خدابنده» و دیگر افراد مشابه، تا به امروز آن قدر خراب نبوده است که احتیاج به این نوع «ابتکار»ها و «پلتیک زدن» ها دارید؟

«مصداقی کبیر»! حال شما خوب است؟!

«مصداقی کبیر» که تا دیروز ادعا داشت من «در حال شستن دست های خونین جنایتکاران» می باشم، چرا که جرات کرده ام در مورد ادعاهای ایشان شک کنم، خودش الان می گوید که دروغ گفته و به خیال خودش سعی کرده «پلتیک» بزند.

«مصداقی کبیر» شما، در بهترین حالت، در حد «سرکار استوار» فیلم های «صمد آقا» هستید، و بی خود می خواهید ادای «ستوان کلمبو» را در بیاورید! برعکس تصور شما، با این شاه کارها، اگر یک نفر بخواهد اسم «هنری» انتخاب کند، این شما هستید و نه من. شما بهتر است، بعد از این، دیگر تصور نکنید!

من عنوان مقاله ی آخر شما را «مضحک» خواندم، و دلیل اش هم این است: شما که به عنوان یک  «فرد متخصص» می خواهید دیگران را «با نحوه ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا» کنید، خودتان معتقد هستید که دستگاه اطلاعاتی رژیم جمهوری اسلامی، بعد از نزدیک به چهار دهه فعالیت، و صدها قتل و جنایت در خارج از کشور، هنوز نمی داند که روز شنبه و یک شنبه در اروپا روز تعطیلات است. و، اگر کسی روز شنبه یا یک شنبه چیزی در مورد شما نوشت، حتما «او یکی از ماموران ستاد خبری وزارت اطلاعات است»!

کدام آدم متخصصی، بجز «مصداقی کبیر»، چنین چیزی به عقل اش می رسد که بگوید:

«اسماعیل عزیز من پاسخ «مجید» را آگاهانه پس از ۴ روز دادم. او بلافاصله در روز تعطیل اروپا واکنش نشان داد. این نشان می دهد که او یکی از مأموران ستاد خبری وزارت اطلاعات است که ۲۴ ساعته موضوعات را رصد می‌کنند. لااقل من در [این] زمینه از حضرات مدعی در این‌جا تجربه‌ام بیشتر است. » (5)

شما بهتر است تجربه تان را برای خودتان نگه دارید و بیش از این اسباب خنده دیگران و حرص خوردن اطرافیان تان نشوید. شک ندارم که نزدیک ترین دوستان تان نیز به این حرف خندیده اند.

* * *

همان طور که 10 روز پیش در نوشته ی قبلی نیز گفته ام و شما تا به حال هیچ واکنشی نشان نداده اید:

« شما لطف کرده اید و عکس کم و بیش واضح «فراز» را انتشار داده اید. شما یک لطف دیگر هم بکنید: عکس «فراز» را که «شکسته» شده بود را در حالی که با: دو تا پای شکسته از زانو تا بالای زانو؛ دست راست شکسته از بازو تا مچ؛ و تمام دندان های جلوی شکسته را منتشر کنید.

«در این صورت، من تمام حرف هایم در مورد «فراز» و «رها» را پس می گیرم و از شما به طور علنی، عمومی و صمیمی معذرت خواهی می کنم.

«با داشتن خواهری مثل «رها»، که لیسانس عکاسی داشته است، امیدوارم نگویید که عکسی موجود نیست، و حتی به فکر کسی نرسید که عکسی بگیرد. این را دیگر کودکان نیز می دانند که اگر وزارت اطلاعات، به هر علتی، عمدن یا سهون، کسی راشکنجه کند و سپس او را آزاد کند، اولین کاری که این شخص می کند، گرفتن عکس از جراحات وارده است. آیا حتی یک نفر از «کمپین … حامیان ایرج مصداقی» به فکرش نرسید که عکسی از «فراز»، که تا سر حد مرگ شکنجه شده بود، بگیرد. و، در صورت این کار، آیا نباید آن را به شما فرستاده باشند؟! و، آیا نباید شما چنین مدرک مهمی علیه رژیم را تا به حال «رو» می کردید؟» (6)

* * *

رژیم جمهوری اسلامی، وزارت اطلاعات و اعوان و انصارشان؛ و سازمان مجاهدین و اعوان و انصارشان؛ به اندازه ی کافی دارای پرونده ی کثیف، سیاه و جنایت باری می باشند، که اپوزیسیون دموکراتیک و انقلابی ایران، احتیاج به سناریونویسی، پرونده سازی و این گونه جعلیات ندارد.

ولی، اگر فردی و یا نیرویی بخواهد به ناحق و به دروغ خود را به عنوان «دشمن شماره یک» رژیم معرفی کند، مجبور به استفاده از این نوع ابزار است. برای درست کردن «فرقه ی مصداقیه» باید به فکر دیگری باشید.   

تحت هیچ شرایطی، هیچ نیرو و فرد دموکرات و انقلابی ای اجازه ندارد، نمی تواند و نمی بایست با همان ابزار رژیم و  مجاهدین به جنگ مجاهدین و رژیم برود.

مهرداد آهنگر

لندن – 25 اکتبر 2016

Mehrdad.ahangar@gmail.com

=======================

(1)– اسماعیل وفا یغمایی در بخش نظرات سایت «دریچه زرد»، در رابطه با نوشته ی من و ایرج مصداقی چنین نوشت: «… مصداقی انسان کبیری است و نیاز به وکیل مدافع و قیم ندارد.  و خوذد [خودش] از خوب و بدش دفاع میکند و خود میتواند پاسخگوی خود باشد اما مشکل خیلی از افراد مشکل بر سر این مقاله یا ان مقاله نیست عزیز مشکل بر سر تمامیت مصداقی است و اینجا صفوف علیرغم رنگارنگی یکدست میشود  …». هرچند که ایشان کمی قبل تر، در همان روز فقط چند ساعت زودتر، در مورد نوشته ی من گفته بود: «مقاله ای بسیار مفصل و جالب است.» انگار در آن ساعت متوجه نشده بودند که من «تمامیت مصداقی» را هدف قرار داده ام. بگذریم که من اصلا نفهمیدم که این: «این جا صفوف علیرغم رنگارنگی یکدست میشود» یعنی چه، کدام صفوف و کجا؟

(2)- «ایرج مصداقی؛ تنها «شهید زنده پژواک شهدا» یا…»، نوشته ی مهرداد آهنگر

http ://news.gooya.com/politics/archives/2016/10/218717.php

(3)- نوشته های جناب مصداقی در مورد «رها»، «فراز»، مجاهدین و وزارت اطلاعات در لینک های زیر می باشند:

http://pezhvakeiran.com/maghaleh-81624.html

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-81758.html

(4)- با نحوه ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم، نوشته ی ایرج مصداقی

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-81862.html

(5)- بخش نظرات سایت «دریچه زرد» در این رابطه:

https://www.blogger.com/comment.g?blogID=1518213859461616716&postID=5411273617540207878&page=1&token=1477092078561

(6)- درباره عضویت افراد ترسو، بی هویت، دروغ گو، دزد، بی شرم و سخن گوی جنایتکاران در ایران تریبونال!!!!

پاسخی به جناب مصداقی! ، نوشته ی مهرداد آهنگر

http://roshangari.info/?p=4307