اخبار ایران و جهان

ایران : هدف سرویس های مخفی غربی و هم پیمانانشان

telegram_majaleh

1 Comment on ایران : هدف سرویس های مخفی غربی و هم پیمانانشان

 1. آهنکار // اوت 3, 2016 در 6:07 ب.ظ. //

  اجرای شعار استعمار فرتوت(انگلیس صغیر) یعنی:
  «اختلاف بیانداز و استعمار کن»، مدتهاست که در دستور روز ِ ایالات متحده، انگلیس، فرانسه اسراییل قرار گرفته بود و ممتد ادامه داشته است.
  این استعمارگران، هر بار پس از تودهنی خوردن از خلقهای ایران برای مدتی پس مینشینند ولی هرگز از احتلاف انداز و حکومت کن دست برنداشته و نمیدارند. زیرا از راه های تحدید آمیز دیگر تاکنون برای مستعمره کردن ایران راه بجایی نبرده اند.
  از پارکابیان خود مجاهدین »مورچه چیه که کله پاچه اش باشد« که بگذریم، آمریکا به جیره خواران کیهان لندنی، ایران تریبونالی ها و روزنامه امروزیها و تعداد کثیری از ساواکی های سابق تحت فرمان … سازمان گشتاپوی »سیا« و یار گیری در سبزهای مقیم اروپا، به آنها مجانا کمک های »اجازه اقامت«، تحصیل و اجازه کار نمیدهد و از آنان همیشه در این راه سوء استفاده کرده و یا مستقیما به انجام عملیات میفرستد.
  امروز از درگیری گروهی تروریست که در سنندج مدتی دست به ترور میزدند با سپاه پاسداران و نیروهای اطلاعاتی حکومت ایران با خبر شدم، که در اخبار یکی از آنها از قصد اصلی آنان که چند قاضی شیعه و سنی کرد و چند بقچه بسر (آیات خدایی) سنی و شیعه را ترور کرده اند تا مانند عراق جنگ سنی و شیعه را در کردستان ایران و سپس در دیگر استان های ایران براه اندازند تا امپریالیسم آمریکا و دست دراز شده اش صهیونیست اسراییل حکومتهایی مانند زمان شاه که عروسک های خیمه شب بازی آنان باشند را سر کار آورند و قانون کاپیتولاتسیون(مستعمرگی) را بامضای افرادی چون باند رفسنحانی برسانند.
  باید به حماقت امئریالیسم که از دیدن جوش خوردگی خلقهای ایران در هزاره های گذشته بایکدیگر جوش خورده اند و همه خود را از یکدیگر میدانند عاجز است، خندید!
  ولی خطر از جانب باند روحانی ظریف – رفسنجانی بسی بیشتر است و با لاسیدن با آمریکا و کم جلوه دادن عملکرد یک طرفه آمریکا از زمان انقلاب بهمن 57 بر ضد مردم ایران که روزبروز عیان تر و مخرب تر میشود، بسی بیشتر است،
  آنهم بخاطر اینکه دل آنها برای شرکت در سرمایگذاری در خارجه با پول های دزدی کرده خود از بیت المال مردم و فروش نتنها نفت و کلیه معادن شناخته شده، حتی سنگ های تزیینی برای سودهای دورقمی لک زده است.
  این خیانت بسی عظیم است و مردم ایران آنان را نخواهند بخشید.

  دوست داشتن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: