اخبار ویژه

مسخره کردن رهبری توسط رسانه های داخلی

حنای آیت الله خامنه ای در میان رسانه های داخلی دیگر رنگی ندارد نگاه کنید به تنظیم خبر سایت مدافع دولت :

هشدار مقام معظم رهبری: اگر برجام را پاره کردند ما آن را آتش می‌زنیم / جوان انقلابی با جوان لمپن یکسان نیست

– «بنده به جوانان انقلابی متدین ارادت دارم»

–  جوانی که توانش را صرف انقلاب می‌کند با جوانی که وقتش را صرف خوش‌گذرانی و ماشین‌سواری و… می‌کند یکسان نیست

rahbari

۱ دیدگاه

 1. سپیده says

  …ادامه:
  …علی خامنه ای گاهی برای جلوگیری از انفجار غضب مردم ایران، اشکی ریخته و انتقادی بر برجام مینماید.
  چیزی که مهم است، همانا مردم زحمتکش میباشند که نود درصدی هارا تشکیل میدهند و دایما مانند کارگران ارج خصوصی شده و یا کارشان را از دست میدهند و یا زیرْدستِ سرمایداران خونخوار خصوصی میگردند که هیچگونه رحم و تفاهمی با نیروی کار ندارد و دایما تسبیح یا مفت، یامفت میاندازد (تازه با کراوات و یقه های مدرن) که چگونه میتواند از کاگران کار بکشد و این ثروت «خدادادیِ» «تفنگ آورده» را تا سرحد امکان بارور نماید.
  هم اصلاح طلبان و هم خط امامی ها هردو قدر یکدیگر را میدانند و مرا بیاد ابولقاسم فردوسی میاندازد البته با تغییراتی از سپیده:
  «چنان دین و دولت به یکدیگرند
  تو گویی که در زیر یک چادرند
  نه بی خط امامی بود اصلاح طلبی بپای
  نه بی اصلاح طلبها بود علی خان به جای
  چو سال اندر آمد به پنجاه و هفت
  چنان دان که اصلاحیون و رهبریت
  دو گوهر بود در یک انگشتری
  نه از پاسدار بی‌نیازست همین و همان
  نه بی‌ رهبر بود پاسدار را آفرین
  چنین پاسبانان یکدیگرند
  تو گویی که در زیر یک چادرند
  چو بر دین کند خط امامی آفرین
  برادر شود پاسدار و دین
  نه بی‌تخت بسیجی دینی به پای
  نه بی‌دین بود «امام زمانی ها» به جای
  نه آن زین نه این زان بود بی‌نیاز
  چو دین را بود بربریت پاسبان
  تو این هر دو را جز برادر مخوان
  چو اصلاح طلب کین دارد از دین دار
  ندارد بسر بجز رانت خوار
  سر روحانی بپیچد سه کار
  نخستین ز بیدادگری خامنه
  دگر آنک بی‌سود را برکشد
  ز مرد هنرمند سر درکشد
  سه دیگر که با گنج خویشی کند
  به دلار کوشد که بیشی کند
  رخ رهبر تیره دارد دروغ
  بلندیش هرگز نگیرد فروغ
  نگر تا نباشی نگهبان «رانت» و گنج
  که مردم ز دلار یازد به رنج
  اگر سرمایه را آز گنج آورد
  تن کارگران به رنج آورد…»

  سپیده
  ۲۸ خردادماه ۹۵

  دوست داشتن

 2. سپیده says

  اتفاقا چنین نیست!
  این عنوان خبر، با خطی ماموتی کاملاً خطاست!
  درست است که دعوا بر سر چگونگی خروج از برجام بالاگرفته است ولی در پشت پرده یک هم آهنگی خاصی مابین علی خامنه ای و حسن روحانی، در این نشست دیده میشد و اکثر سرکردگان قوم طرفدار برجام چای و مخالفان آن«خط امامی ها + احمدی نژاد» هم حضور داشتند و چنین شکافی دیده نمیشد. (باوجودیکه رسانه‌ها در دست اصلاج طلبان است)
  از مبارزه ضد امپریالیستی بخش سپاه که تولیدات داخلی ایران را در ید قدرت خود دارد که میتوان آن را در جهت انقلابات کارگری در جهان دانست (طبق لنین و استالین) که بگذریم، طبقه حاکمه سرمایدار ایران که اکنون اکثرا هنوز همان سرمایداران مالی بومی میباشند، با گفته ها و کردار حکومت که تاکنون تایید رهبری را بر پشت خود داشته است همین راه را میروند و با فروختن مواد خوراکی فاسد شده وارداتی که گندش در می آید بسرد خانه ها برده میشود تا دوباره ببازار عرضه گردد. قاچاق تریاک و طلا، خودروهای لوکس میلیون دلاری … همگی با نیروی مالی که این نوع سرمایدارمالی در اختیار خود دارد در کنار داشتن فرودگاه های خصوصی و مناطق آزادی تجاری حتی داشتن بندر و گمرک خصوصی… برای «همه باهم» یعنی با همچاپیدن امپریالیستها و بازکردن دست آنان بر سفره زحمتکشان، همین راه را میروند یعنی همرهی با سرمایه غربی! ولی این افراد هنوز مسلط بر سپاه نیستند و سپاه راه خود را میرود؛
  ولی نابودی سپاه با خصوصی سازی های متعدد که سرمایداران مالی برنامه اش را ریخته اند هم بزودی از حیز انتفاع افتاده و مانند تولید داخلی و ملی (چنانچه چپاول دست آورد میدان های نفتی و اورانیوم و مس… هم از دستش خارج گردد) مرگش حتمی است.
  بطوریکه از اخبار برمی آید علی خامنه ای تمام سعی اش استفاده از لاس زدن های ظریف و روحانی با غرب و ترکیه بنفع سپاه میباشد.
  نامبرده در این سخنرانی به احمدی نژاد میگوید که همه چیز برجام بدنیست و دارای دست آورد هایی هم میباشد ولی اگر آمریکابخواهد زیر قولش بزند و آنرا پاره کند ما آنرا میسوزانیم و من حدس میزنم که آتشش هم همان آتش سپاه در سوریه میباشد که حتی روسیه را بخاطر مذاکرات با آمریکا و دادن موقعیتی بدانان که تعداد زیادی سپاه پاسداران کشته شدند، بزیر انتقاد کشیده اند.
  من این خبر را خالی از حقیقت میدانم و از واقعیات کارکردهای سیاسی در ایران بدور است. رهبر و رهبریت سه گانه و رییس جمهوری همگی اهرمهایی در دست سرمایه مالی در آمده اند که علی خامنه ای گاهی برای جلوگیری از انفجار غضب مردم ایران (بخصوص که سپاه پاسداران فقط تماشاچی ساده نبوده و درجنگ سوریه نقشی بزرگ و برای افرادیکه داوطلبانه اکنون بنام ملی و ملیت، ایران و ایرانی جان خود را بخطر میاندازند بسیار اثرمند است)
  سپیده

  دوست داشتن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.