سرتیتر

نامگذاری یک سیارک به اسم دانشمند ایرانی فیروز نادری و مشکلی بنام مهاجرت مغزها!

farar_maghzha

نامگذاری یک سیارک به اسم دانشمند ایرانی فیروز نادری
و مشکلی بنام مهاجرت مغزها!

«دکتر فیروز نادری مدیر اکتشافات منظومه شمسی سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا، ناسا، در صفحه فیس‌بوک خود خبر داد کهدر مهمانی خداحافظی با ناسا خبردار شده که سیارک ۵۵۱۵ با نام ۱۹۸۹ EL1 به اسم «نادری» نامگذاری شده است. فیروز نادری در این پیام می‌گوید که «پس از من این سیارک تا میلیاردها سال دور خورشید خواهد گشت
رادیو فردا
نامگذاری یک سیارک به اسم دانشمند ایرانی فیروز نادری ویدئو کوتاهی از صدای آمریکا
ویدیو
چند نفر ایرانی در ناسا کار می کنند؟
«
در ناسا در حدود 25.000 نفر کار می کنند چیزی در حدود 1% ایرانی در ناسا کار میکنند فکر میکنم چیزی در حدود 300 تا 350 ایرانی در ناسا کار می کنندعده زیادی از آنها استادان ایرانی بودند که زمان انقلاب گفتند شما را نمی خواهیم بروید بیرون آمدند اینجا مشغول کار شدند…»
ویدیو

چرا مریخ از بقیه منظومه شمسی جداست و برای ناسا مهمتر است و شما رئیس این بخش هستید؟
»
امکان اینکه روزی بشر بتواند به مریخ برود، نمی دانم کی خواهد بود. شاید، حتی انسان بتواند محیط مریخ را عوض کند و بتواند آنجا را قابل زیست بکند. میشه تصورش کرد که یک قرن دیگر یا دو قرن دیگر و یا سه قرن دیگر این اتفاق بیفتد ولی جاهای دیگر منظومه شمسی اینگونه نیست. مثلا شما به ونوس ( زحل ) نمی توانید بروید. زحل بعد از ماه روشنترین ستاره است. فشار سطح زحل صد برابر کره زمین است. اگر انسان آنجا برود پخش می شود. درجه حرارتش هست 400 درجه است، آنجا بروید می پزید. اتمسفرش هم اسید سولفوریک دارد. با وجودیکه زحل را همیشه خدای زیبایی می دانستند دقیقا جهنم منظومه شمسی زحل هست.
احتمالا اوایلش مریخ یه چیزی شبیه زمین بوده است. اتمسفر و آب داشته که به نحوی از دست داده است. ولی اگر یک وقتی قرار باشه انسان از کره زمین برود به جای دیگر احتمالا مریخ خواهد بود.
ما سال 75 یا 76 یک صفینه به فضا فرستادیم حالا دارد باسرعت 60.000 کیلومتر در ساعت از منظومه شمسی دور می شود. 85.000 سال طول خواهد کشید تا به نزدیکترین ستاره برسد! کهکشان ما بیش از 100 میلیارد خورشید دارد، و بیش از 100 میلیارد کهکشان هم هست. من یقین دارم که در این مجموعه حتما موجودات زنده ای مثل ما وجود دارند!
شما یکی از موفق ترین ایرنی ها هستید.
بچه هایی که از ایران می آیند می توانم بگویم من یکی از عادترین دانشجویان ایرانی بودم که به اینجا آمدم من دانشمند نیستم خیلی آدم عادی هستممن وقتی خودم را با این جوانها مقایسه می کنم با وقتی که من شروع کردم اینها خیلی از من بهترند
من پشتکار داشتممن 5% دانشم را در دانشگاه یادگرفتم بقیه را بعد از دانشگاه یادگرفتممن همیشه کنجاو بودم و دوست داشتم یادبگیرم می گویند یک سفر طولانی با قدم اول شروع می شودمن بعد از 30 سال به اینجا رسیدمبعد از دانشگاه همه اش دوست داشتم یاد بگیرم.

بزرگترین سرمایه ایران نفت و گاز نیست همین جوانانش هستندمن جوانانی را می بینم که ثروت اصلی ایران هستند آدم دلش می سوزدمن با آدمهای با هوش زیاد سروکار دارم اینها از بهترین ها هستندبعد از جنبش سبز جوانان به خیابانها ریختند و آن صحنه ها را از یوتیوب می دیدم قلبم فشرده می شد درد می گرفت. من بخاطر کارم آدم سیاسی نبودم ولی دیدن این جوانان در خیابانها یک چیزی را در من زنده کرددر مقایسه با جوانان ایرانی که جانشانرا به خطر می انداختندمن از رفتار خودمون که در خارج از ایران هستیمخجالت می کشیدمبه نظر من آینده ایران را جوانان داخل ایران تعیین خواهند کرد و فکر می کنم که موفق خواهند شداین حکومت نمی تواند ثبات داشته باشدفکر میکنم که جوانان ایران موفق خواهند شد… »
ویدیو

مصاحبه با دکتر فیروز نادری: فرود مریخنورد کیریاسیتی

دروغ های رسانه های جمهوری اسلامی
«
بر اساس گزارش منتشره در نشريه فضا و طبق آخرين آمار؛ 43 درصد کادر پژوهشي ناسا را پژوهشگران و متخصصان ايراني تشکيل مي دهند که مايه بسي مباهات و افتخار است. بويژه آنکه بدانيم در ميان اين دانشمندان نام دو تن از بانوان دانشمند ايراني نيز به چشم مي خورد. نام گروهي از اين متخصصان همراه با مسؤوليتشان عبارت است از:
پروفسور محمد جمشيدي مدير برنامه هاي داخلي ايستگاه فضايي ناسا
فيروز نادري مدير برنامه اجرايي سياره مريخ در ايستگاه فضايي ناسا
حميد برنجي عضو پژوهشگران ايستگاه فضايي ناسا
قاسم اسرار عضو هيئت مديره ايستگاه فضايي ناسا
کاظم اميدوار عضو پژوهشگران ايستگاه فضايي ناسا
رضا غفاريان مهندس لابراتوار نيرو محرکه جت ايستگاه فضايي ناسا
پروفسور پرويز معين رئيس موسسه مرکزي تحقيقاتي دانشگاه ناسا
پروفسور صمد حياتي عضو هيئت مديره ايستگاه فضايي ناسا
عبد الحميد کريمي در رابطه با ساخت موشک هاي فضايي در ناسا
فعاليت دارند خانم دکتر مقدم در آزمايشگاه پيشرانش جت در ناسا
بر روي رادارها کار ميکند و طبق آخرين آماري که گرفته شده و در روزنامه Space چاپ شده، 43 درصد ناسا از پژوهشگران ايراني مي‌باشد
http://www.mashreghnews.ir/…/%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B…

جمهوری اسلامی و معضلی بنام فرار مغزها
«
هی می‌گویند مغزها دارند فرار می‌کنند. به جهنم که فرار می‌کنند. این دانشگاه رفته‌ها، اینها که همه اش دم از علم و تمدن غرب می‌زنند، بگذارید بروند. ما این علم و دانش غرب را نمی‌خواهیم. اگر شما هم می‌دانید که اینجا جایتان نیست فرار کنید. راهتان باز استامام خمینی

این درجه از گستاخی و تناقض را در کدام گوشه جهان می توان یافت؟ اول با توهین بیکران آنانرا از ایران بیرون می کنند، بعد از اینکه این افراد نه در کشور اسلامی بلکه در کشور کفار استعدادهای خود را شکوفان می کنند رهبران جمهوری اسلامی مدعی می شوند که آنها افتخار ایران هستند! در ایران حقوق زنان را در تمام عرصه ها نابود می کنند در نهایت وقاحت می گویند » بويژه آنکه بدانيم در ميان اين دانشمندان نام دو تن از بانوان دانشمند ايراني نيز به چشم مي خورد! » اگر این زنان در ایران مانده بودند آیا کسی می تواند تصور کند که با چه حقارتی زندگی می کردند یا زندانی می شدند یا
در همان دو خط فرمان خمینی دریایی از حماقت و جنایت بیکران موج می زند!
اولا علم تنها چیزیست که نوع غربی و شرقی وندارد! شما چه مسلمان باشید، چه یهودی، چه مسیحی، چه غربی، چه شرقی،همه اعتراف می کنند که نسبت اتم‌ها در یک مولکول خاص همیشه ثابت است. برای مثال در مولکول آب نسبت اتم‌های هیدروژن به اکسیژن همیشه ۲ است.
پس علم زمانی علم می شود که جهانشمول باشد نه اینکه نوع غربی و شرقی داشته باشد! قوانین نیوتن فقط در انگلیس و اروپا صدق نمی کند در تمام جهان صدق می کند!…
ثانیا وقتی که رهبر یک کشور چنین احمقی باشد و با این درجه از تنفر علیه علم و دانشمندان حرف بزند و ارزش مغزهای برتر این کشور را نفهمد، سالها وقت باید صرف کرد تا مادر گیتی چنین فرزندانی تربیت کندمی توان فهمید که در ایران بجای دانشگاههای مدرن چاه های جمکران رونق خواهند یافت! در نهایت گستاخی زندان اوین، مرکز جنایت و شکنجه را دانشگاه محمدی می نامند!… تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!…

«بنابر آمار مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۸۹، ۶۰ هزار نفر از ایرانیانی که در این سال مهاجرت کرده‌اند در زمرهٔ مهاجران نخبه دسته‌بندی می‌شوند. این افراد غالباً دارای مقام‌هایی در المپیادهای علمی بوده و یا جزء نفرات برتر کنکور و یا دانشگاه‌ها می‌باشند.
صندوق بین‌المللی پول در گزارش سال ۲۰۰۹ خود اعلام کرده‌است ایران به لحاظ مهاجرت نخبگان، در میان ۹۱ کشور در حال توسعه یا توسعه نیافته جهان، مقام نخست را داراست.
بنیاد ملی نخبگان ایران اعلام کرد که ۳۰۸ نفر از دارندگان مدال المپیاد و ۳۵۰ نفر از برترین‌های آزمون سراسری از سال ۸۲ تا ۸۶ به خارج مهاجرت کرده‌اند.
طبق آمار منتشره از سازمانها و نهادهای دولتی مثل هفته نامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ۹۰نفر از ۱۲۵ دانش آموزی که در سه سال گذشته در المپیادهای جهانیرتبه کسب کرده‌اند، هم اکنون در دانشگاه‌های آمریکا تحصیل می‌کنند. بسیاری از آنان هرگز به ایران جهت زندگی دائم باز نمی‌گردند.
بنا بر آمار رسمی در سال ۱۳۹۱ حدود ۱۵۰ هزار دانشجو تقاضای خروج از کشور را کرده‌اند که بیشترشان دانشجوی دوره دکترا بودند. خروج این شمار از دانشجویان معادل ۱۵۰ میلیارد دلار خسارت به ایران وارد می‌کند. همچنین ۶۴ درصد دانش‌آموزان ایرانی مدال‌آور المپیاد طی ۱۴ سال گذشته از ایران مهاجرت کرده‌اند.
فرار مغزها در چند سال اخیر ۳۰۰ برابر جنگ ایران و عراق به اقتصاد ایران صدمه زده است.
مطالب بالا از سایت ویکی پدیا می باشد »
https://fa.wikipedia.org/…/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1_%D9%85%…

ویدئویی از پنج سال رصد خورشید
به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس رصدخانهٔ دینامیک خورشیدی، سازمان فضایی امریکا (ناسا) ویدئویی مسحورکننده از خورشید منتشر کرد.
از تماشای این ویدئوی بی‌نظیر که بخشی از ثبت یک فریم در هر ۸ ساعت در پنج سال (۱۸۲۶ روز رصد در فضا) گذشته و ادغام ۲۶۰۰ ترابایت دیتا و ۲۰۰ میلیون تصویر است، لذت ببرید.
رنگ‌های مختلفی که خواهید دید نشان دهندهٔ طول موج‌های متفاوت است.
منبع

چرا به اینجا رسیدیم؟ و مسئولیت این وضعیت بعهده کیست؟
مسئولیت این وضعیت در درجه اول بعهده پادشاهان سلسه پهلوی است!
چرا؟
به این دلیل بینهایت ساده که آنها فرصت داشتند بیش از سه نسل ایرانی را تربیت کنند. محصول حکومت پهلویها همان ملت خرافاتی بود که قبل از انقلاب عکس آقای خمینی را به مثابه مقدس ترین انسان در کره ماه می دیدند!
خود محمدرضا شاه هم در باور به خرافات دست کمی از احمدی نژادها نداشت. در این مورد هزاران مدرک و عکس در اینترنت هست و کافی است چند دقیقه وقت صرف کنید تا با انبوده مدارک خرافاتی بودن شاه روبرو شوید!
چند پیوند آموزنده در این باره در زیر می توانید ملاحظه کنید.

ادعای نجات محمد رضا شاه به دست حضرت عباس
http://www.bbc.com/…/100727_shah_anniv30_eshkevari

ماجرای دیدن خواب امام زمان توسط محمدرضا شاه!
http://jamnews.ir/detail/News/142377
مصاحبه با اوریانا فالاچی روزنامه‌نگار ایتالیایی
» …
نیرویی مرا همراهی می‌کند که دیگران نمی‌بینند. قدرت من قدرت خدایی است و در ضمن دستورهایی مذهبی دریافت می‌کنم. من خیلی خیلی مذهبی هستم. به خدا اعتقاد دارم و همیشه نیز گفته‌ام اگر خدا وجود ندارد باید اختراعش کرد. آن بدبخت‌هایی که خدا ندارند خیلی مرا رنج می‌دهند. بدون خدا نمی‌شود زندگی کرد. من از سن پنج سالگی با خدا زندگی می‌کنم یعنی از زمانی که بخوابم آمد… «

در درجه دوم آمریکا مسئولیت این وضعیت را بعهده دارد.
رهبران کشورهای غربی در کنفرانس گوادالوپ تصمیم گرفتند شاه باید برود! دقیقا همانطوریکه این روزها تصمیم می گیرند صدام، قذافی، اسدباید برود تا منابع و ثروت این کشورها را به طرق مختلف غارت کنندزمانی که تاریخ مصرف شاه تمام شد در جلسه گوادلوپ رهبران آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان تصمیم گرفتند که شاه باید برود!
» …
اما ژیسکار دستن در مصاحبه با روزنامه توس در سال ۱۳۷۷ گفته بود که «تنها کشوری که در این جلسه زنگ خاتمهٔ حکومت شاه را به صدا درآورد نمایندهٔ آمریکا بود و معتقد بود وقت تغییر رژیم ایران است به‌طوری‌که همهٔ ما متحیر و متعجب شدیم. چون تا آن‌جا که ما مطلع بودیم آمریکا پشتیبان حکومت وقت ایران بود…» https://fa.wikipedia.org/…/%DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8…

این مقاله هم بسیار آموزنده است
امیراصلان افشار تا آخرین ساعات زندگی محمد رضا شاه پهلوی همراه وی بود
http://fa.rfi.fr/…/20160206-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D8%A7…
از «فریب بزرگی» که آمریکائیان برای شاه تدارک دیده بودند سخن می گوید.
سولیوان سفیر آمریکا در تهران در آن دوران بیشتر با اپوزیسیون در ارتباط بود تا با ما»… وی می گوید «وقتی ترتیب مسافرت آمریکا را می دادیم، تلفنی شد از [رئیس جمهوری آمریکا، جیمی] کارتر به شخص اعلیحضرت و این عین جملۀ اوست – حال که در راه آمریکا هستید، بهتر است که دو روز نیز در آسوان توقف کنید و آنجا با سادات در بارۀ [توافق های] کمپ دیوید گفتگو نمائید. اعلحضرت فرمودند، خوب پس سر راه به آنجا برویم». رئیس کل تشریفات دربار می گوید «پس از دو روز اقامت در آسوان به سفیر آمریکا در قاهره تلفن کردم و آمادگی خود را برای حرکت بسوی آمریکا اعلام نمودم و از وی خواستم بهترین زمان را از نظر دولت خود به اطلاع ما برساند. او روز بعد تلفنی گفت که دولت آمریکا در حال حاضر صلاح نمی داند که اعلیحضرت به آمریکا بیاید».

آیا توهینی بدتر از می توان به پادشاه یک کشور کرد که یک عمر در خدمت اربابش بود؟

در ویدئو زیر هم از زبان هوشنگ نهاوندی بعنوان رئیس دفتر فرح و از مهمترین معتمدان شاه، وزیر آبادانی و مسکن، رئیس دانشگاه تهران،مطالب بسیار مهمی در باره رل کشورهای غربی و سقوط رژیم شاه بیان شده است.
در مصاحبه با بی بی سی می گوید: » این کشورهای اروپایی و آمریکا بودند که سبب سقوط شاه و بقدرت رسیدن آیت الله خمینی شدند!… نارضایی مردم و تغییر جهت سیاستهای غرب نسبت به شخص شاهدلیل مهم سقوط رژیم شاه بودو برای این امر به اندازه کافی مدارک غیرقابل انکار هستمثلا سخنان هنری کیسینجر بعنوان دبیر شورای امنیت ملی آمریکا در سال 1974 که حالا علنی شدهمی گوید: یا شاه باید خودش را عوض کند و یا اینکه ما شاه را عوض خواهیم کرد!… »
ویدیو

اگر شاه ایران استقلال شخصیت داشت چرا اجازه داد ماموران سازمان سیا مثل موش دم او را بگیرند و از ایران بیرون کنند؟ شاه بعد از آنکه یک عمر نوکر وفادار آمریکا بود حتی نتوانست در آمریکا حق اقامت یا پناهندگی بگیرد!… اینها درسهای مهمی هستند برای کسانیکه هنوز فکر می کنند با نوکری بیگانگان می توانند مردم را خوشبخت کنند!… دلایل بسیار زیادی هست ولی فکر می کنم این دو مورد مهمترین و تعیین کننده ترین فاکتورها بودند
همان کشورهایی که تصمیم گرفتند شاه باید برود از خمینی محافظت و حمایت کردند و او را به ایران آوردند!

آنچه باورکردنی نیست، تملق بیکران نیروهای سلطنت طلب از رهبران آمریکا و اربابان شاه است که پادشاه آنان را با آنهمه خفت و خواری از ایران بیرون و دربدر کردند. ولی نیروهای سلطنت طلب بجای آمریکا، نیروهای چپ و کمونیست ایرانی را مسئول سقوط رژیم شاه و بقدرت رساندن خمینی قلمداد می کنند! اگر کمونیستهای ایرانی رژیم شاه را سرنگون کردند، چرا حکومت را به هواداران خمینی سپردند که دشمن ایدئولوژیک کمونیستها بود و کمونیستها را قتلعام کرد؟! چرا خودشان بر مسند قدرت نه نشستند؟ چرا بجای برپایی حکومت سوسیالیستی به برپایی جمهوری اسلامی پرداختند؟ و هزاران چرای دیگرخیلی مهم است که نیروهای سلطنت طلب بجای اتهام و توهین به چپ ها، منطق خودشان را در این باره ارائه کنند که رل رهبران آمریکا و رهبران کشورهای غربی در سقوط شاه چه بود و رل نیروهای چپ و کمونیست چقدر تعیین کننده بود؟
یک سئوال دیگر چگونه می توان در قرن بست و یکم هنوز به لیاقت رهبری ژنتیکی افراد ایمان داشت؟ اگر یک تست هوش در چندین زمینه بین ایرانیان تحصیل کرده انجام دهند چه کسی می تواند شک کند که میلیونها ایرانی از رضا پهلوی نمرات به مراتب بهتری دریافت خواهند کرد! بگذریم که اگر تست صداقت و عدم فساد و شجاعت و که لازمه رهبری است، بگیرند رضا پهلوی در پائین ترین رده قرار خواهد گرفتچرا چنین فردی تنها به این دلیل که فرزند فردی بنام محمدرضا هست باید رهبر ایران باشد؟ آیا این تبعیض ژنتیکی آنهم در قرن بیست و یکم شرم آور نیست؟

تئوری کمر بند سبز و اسلامی آمریکا را نباید فراموش کرد.
در زمان جنگ سرد تئوری آمریکا این بود که در مقابل تمامی انقلابات و جنبشهای اجتماعی سوسیالیستی، عدالت خواه، حتی ملی گرایانی که می خواستند از زیر استعمار آمریکا و کشورهای اروپایی خارج شوند ارتجاعی ترین جنبش های اسلامی را تقویت می کردند، تا توسط آنها این کشورها را در بند خرافات و استعمار نگهدارند و علاوه بر آن توسط بنیادگرایان مسلمان براحتی بتوانند کمونیستها و تمامی نیروهای مترقی را قتل عام کنند! همان کاریکه خمینی کرد و بدرستی آرزوی رهبران آمریکا را برآورد کرد! غیر از یک حکومت مذهبی بنیادگرا کدام حکومت می توانست بیش از صدهزار نفر از بهترین فرزندان یک کشور را در زندانها اعدام کند و میلیونها نفر را در جبهه های جنگ نابود کند و بعد از ویرانی یک کشور باز هم با تکیه بر خرافات ارتجاعی سرکار بماند؟

زمانی مردم ایران بسوی آزادی و رهایی واقعی حرکت خواهند کرد که:
یک، از دست جمهوری جنایتکار اسلامی و تمامی باورها و تئوریهای خرافاتی و ارتجاعی رهایی یابند.

دو: دست تجاوزگران امپریالیستی و مزدوران داخلی آنها را از تعیین سرنوشت مردم ایران کوتاه کنند! آمریکا بیش از 43 پایگاه نظامی در خاورمیانه و اطراف ایران دارد! این نیروها برای ماهی گیری در خلیج فارس و تعطیلات تابستانی و تفریحات سالم به خاورمیانه نیامده اند!… باید به موقع بیدار شد!

به امید روزیکه بر ویرانه های جمهوری اسلامی جنایتکار، در ایران چنان رژیم انسانی و عدالت محور و دمکرات و دانش پروری روی کار بیاید که نه تنها مغزهای ایرانی فرار نکنند، بلکه از تمام کشورهای دیگر استعدادهای برتر و همه افرادیکه تحت حکومتهای دیکتاتور و ارتجاعی نمی توانند استعدادهای خود را شکوفان کنند، به ایران پناه آورند و از دستاوردهای خود بشریت را بهرمند کنند!…

احمد پوری (هلند) 30 – 03 – 2016

۱ دیدگاه

 1. AHMED POURI says

  سپیده ارجمند،
  زیر یکی از یادداشتهای من نوشته اید: » … همچنین آقای احمد پوری که مطالبی درج میکند که وقتی سندش را میخواهی وقت ندارند!! البته ایشان هرگز نمیتوانند سندی پیدا کنند زیرا چنین چیزی مانند شبحی در میان پناهگاه ها در آلمان در پرواز بود ولی رسمی آن در «Bundes Zentrale Ausländer Behörde» در شهر کلن که من شاهد آن بودم ولی نه تجاوز بلکه زیباترین دخترانمان داوطلبانه بدنبال راه افتادن کارهای خود بودند، ناگفته نماند که خانمهای مسن کارمند آنجا هم از خوان جوانانمان هم با خوش وبش کردن متمتع میگردیدند.
  آقای احمد پوری برای زحمتکشان و کارگران قدم برداشتن تا خود را هم کمک کرده باشیم تا از شر سرمایداری و استعمار راحت گردیم بهمین سادگی‌ها نیست و خیلی وقت‌ها بخود و هم‌نوعان خود صدمه میرسانیم.
  سپیده
  دوازدهم فروردین ۹۵»

  سپیده ارجمند، بدون تحقیق و بررسی حرف زدن کار شایستهای برای یک انسان مبارز نیست!
  آقای شهرام یک سند خواسته بود من این همه سند برایش فرستادم! …
  امیدوارم نقد ما از همدیگر به جای ضربه زدن و نابود کردن انرژی به توان مبارزاتی، به خلاقیت هرچه بیشتر مبارزان کمک کند…
  به امید آن روز…
  با احترام
  احمد پوری

  شهرام ارجمند از آمار تجاوز به زنان و دختران در کلیساها و بطور کلی در سطح اروپا و جهان … اغلب آمار ها را در این پیوندها می توانید پیدا کنید… نمی دانم هلندی می توانی بخوانی یا نه ؟ اغلب منابع به زبان انگلیسی و هلندی هستند …. در هر حال من حتما در اولین فرصت در باره این آمارها و ادامه 11 سپتامبر پناهجویان یعنی شب اول ژانویه کلن و مسائل حول آن خواهم نوشت …
  موفق باشید … تا بعد…
  Bijna één op drie Belgische vrouwen ooit verkracht
  http://www.dewereldmorgen.be/artikels/2014/02/19/bijna-een-op-drie-belgische-vrouwen-ooit-verkracht
  RK kerk bepaalt hoogte schadevergoeding
  http://www.bndestem.nl/algemeen/binnenland/rk-kerk-bepaalt-hoogte-schadevergoeding-1.763143
  Eritrese kerk in Rotterdam zou decor zijn van gedwongen seks
  http://www.volkskrant.nl/binnenland/eritrese-kerk-in-rotterdam-zou-decor-zijn-van-gedwongen-seks~a4222549/
  COA verbiedt jonge asielzoeker bezoek Eritrese kerk Rotterdam
  http://www.refdag.nl/nieuws/binnenland/coa_verbiedt_jonge_asielzoeker_bezoek_eritrese_kerk_rotterdam_1_964844
  ‹COA verbiedt asielzoeker bezoek aan Eritrese kerk›
  http://www.ad.nl/ad/nl/1038/Rotterdam/article/detail/4222360/2016/01/11/COA-verbiedt-asielzoeker-bezoek-aan-Eritrese-kerk.dhtml
  Eritrese kerk in Rotterdam zou decor zijn van gedwongen seks
  http://www.volkskrant.nl/binnenland/eritrese-kerk-in-rotterdam-zou-decor-zijn-van-gedwongen-seks~a4222549/
  violence agaist women: an EU- wide survey

  Click to access fra-2014-vaw-survey-main-results-apr14_en.pdf


  http://fra.europa.eu/en/publication/2014/violence-against-women-eu-wide-survey-main-results-report
  Schrikbarend veel geweld tegen vrouwen in EU
  http://www.joop.nl/nieuws/schrikbarend-veel-geweld-tegen-vrouwen-in-eu
  geweld tegen vrouwen europese onderzoek
  The World’s Women 2015 Violence against women
  Top 10 Countries With Highest Rape Crime
  http://www.wonderslist.com/10-countries-highest-rape-crime/
  Top 10 Countries With Maximum Rape Crimes
  http://www.wonderslist.com/top-10-countries-with-maximum-rape-crimes/
  تجاوز به دختران پناهجو در یک کلیسا در روتردام
  http://fa.soroush.nl/%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%87%D8%AC%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88/
  تجاوز به ده تا 20.000 هزار نفر در کلیساهای کاتولیت هلند….
  http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2011/12/20000_misbruikte_koorknaapjes.html
  بنا به گزارش کمسیون دیتمان » اکثریت مطلق قربانیان بین 6 تا 14 سال سن داشتند.
  https://nl.wikipedia.org/wiki/Seksueel_misbruik_binnen_de_Rooms-katholieke_Kerk#cite_note-64
  با احترام
  احمد پوری

  این یادداشتها در زیر این مقاله آمده است:
  اروپا را از ارتکاب یک اشتباه تاریخی باز بداریم – احمد پوری
  https://mejalehhafteh.com/2016/03/18/%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%A8-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2/

  دوست داشتن

 2. سپیده says

  یک تار عمامه اقتصاد مال خر است بتمام روشنفکرانی که برای پیشبرد اهداف امپریالیسم آمریکا با جان و دل؛ چه در نازا، پنتاگون، چه در دانشگاه‌های آمریکایی، چه در بخش‌های مدیریت بخصوص در رسانه ها و چه در تولید (نه برای تهیه قوت لایموت و زندگی ساده، مانند نود و نه درصد مهاجران) کار میکنند، ارزش دارد.
  آری درست خواندید «خمینی منظور است».
  این افراد چه سیاره ای را فتح کنند و چه میلیاردها ثروت اندوزی در آنجا نمایند و چه صاحبان تلویزیون و دیگر مدیاها باشند، خدمتگزار عموسام جنایت کار جنگی که مرگ میلیونها انسان را در کامبوج و ویتنام، کره تا برسد به افغانستان، فلسطین، غراق سوریه ایران جنگ هشت ساله، یمن، لیبی، کل قاره آفریقا و لاتین آمریکا… این لیست سر درازی دارد، در این جنایات شریکند.
  آیا خفتی بالاتر از آمریکایی بودن آنهم فرد آمریکایی که میوه شغل تولیدی و پژوهشگری وی را سازمان جهنمی سیا و مافیای «اف بی آی»، پنتاگون، کاخ سقید و طبقه حاکمه آمریکا اعم از جمهوری خواه و یا دمکرات میچینند و برعلیه کارگران، زحمتکشان، خلاصه سکنه کره گیتی بکار میبرند بالاتر است؟
  رییس پروژه «آباکوس» در بانک «گلدمن ساکس» یک نفر بنام پارسی «فابریس» ۱۹ ساله درس خوانده فرانسه بود! چقدر انسانهای مالک خانه و اجاره ای را در بدر نموده روانه چادرها در سرمای زمستانی که هنوز که هنوز است در قعر دره این بحران مسکن هستیم روانه کرد؛
  آنهم فقط و فقط بخاطر اینکه چندر قاضی بیشتر از کاری معمولی در تولید و دیستریبوتسیون تولید داشته باشند.
  این افراد نــتنها از گرده کارگران ایرانی سواری گرفته اند و بدون ادای دین خود فراری هستند، بلکه بخرج تمام سکنه معمولی گیتی در نعمت و خوان غارتگران جهان به کیف خود مشغولند. حتی خیلی‌ها خود ندانند!
  از این قشر بجز کمونیستهای دانشمند که در ام.آمریکا باعدام رسیدند، فقط تعداد کمی که میتوان برابر صفر دانست مانند «آین اشتاین» لیبرانه خود را به کارگران و حقوق آن‌ها نزدیک میدانستند.
  در سراسر عمر کنفدراسیون یک نفر از آنان در آن فعال نبود، با وجودیکه ژان پل ساتر، برت ران راسل، حتی سیاستمداران دمکراتی مانند ویلی برانت عضو آن بودند.
  اینچنین از ما بهترانی همگی از ترسِ از دست دادن رختخواب مرفه و آخور رنگین و مجوز خواندن و قربان صدقه رفتن روزنامه های آمریکایی ایرانی زمان شاه برای آنان، از کنفدراسیون دور ماندند.
  چرا؟ چرا:
  زیرا «اقتصاد مال خر است» با «باند عمامه ای خود»، توانست با کمک بازار میوه انقلاب بهمن۵۷ را بدزدد، توانست صنایع داخلی ایران را بجایی برساند که جهان مدت دو دهه میخکوب صنایع اتمی ایران بودند! مدتی مدید، تمام تولیدات فنی فقط و فقط در ایران صورت میپذیرفت! پهباد آمریکایی را سلامت بزیر میکشیدند… همگی فقط و فقط با دست ایرانی برای ایرانی جماعت انجام مییافت. (که افرادی مانند جوادیون، مجاهدین و منصور حکمتی ها این صنایع را متعلق به ایران ندانسته، بلکه صنایع آخوندی نامیده اند) حال نشان دهید! نشان دهید که شما چه گلی بسر ایرانیان زده اید آقایان!
  همچنین آقای احمد پوری که مطالبی درج میکند که وقتی سندش را میخواهی وقت ندارند!! البته ایشان هرگز نمیتوانند سندی پیدا کنند زیرا چنین چیزی مانند شبحی در میان پناهگاه ها در آلمان در پرواز بود ولی رسمی آن در «Bundes Zentrale Ausländer Behörde» در شهر کلن که من شاهد آن بودم ولی نه تجاوز بلکه زیباترین دخترانمان داوطلبانه بدنبال راه افتادن کارهای خود بودند، ناگفته نماند که خانمهای مسن کارمند آنجا هم از خوان جوانانمان هم با خوش وبش کردن متمتع میگردیدند.
  آقای احمد پوری برای زحمتکشان و کارگران قدم برداشتن تا خود را هم کمک کرده باشیم تا از شر سرمایداری و استعمار راحت گردیم بهمین سادگی‌ها نیست و خیلی وقت‌ها بخود و هم‌نوعان خود صدمه میرسانیم.
  سپیده
  دوازدهم فروردین ۹۵

  دوست داشتن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.