گوناگون

آیا تحقق آتش‌بس در سوریه دشوار است؟ 

 
ریاست جمهوری منتخب بانکهای آمریکایی البته بدست ۲۵٪ها، در حال حاضر آقای «بارک اوباما»، بدرستی جنین میگوید:
«مساله سوریه جنگ بین من و
رئیس جمهوری روسیه نیست.»
سپیده ۲۹ بهمن ۹۴
منبع خبر:
ایسنا:  کد خبر: 94112818152 چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ – ۰۹:۲۷
بر منکرش لعنت آقای اوباما!
 لنین در کتاب «امپریالیسم  بمثابه آخرین مرحله سرمایه داری» خود از جنگ نفتی بین «دویچه بانک آلمان» و انحصار نفتی «جان راکفلر» سخن گفته  که آنهم بخاطر کشف منابع نفتی جدیدی در مجارستان، و تأمین بودجه شروع جنگ (که جای جنگ اول جهانی) را باید میگرفت، چکی بمبلغ یک میلیارد «مارک طلا» ی آلمان را صادر کرده بود ولی دولت آلمان(متخصصین تدارکاتی سوخت) جا زدند.
 
بلی آقای اوباما ماهم قبول داریم که شما و آقای پوتین میتوانید فقط تا آن اندازه – جلو بِروید که این بانکها و بطریق اولی الیگارشهای مالک سهام اصلی آن، شمارا در سطح جهانی بحرکات متخاصمی کیش داده و برنامه‌ریزی کنند. و هرنوع خلافی مانند جان اف کندی ترور و یا مانند نیکسون، با تحدید به زندانی شدن بخاطر واترگیت از مسند قدرت برداشته میشوند!!
سپس اوباما امروز صبح زود بوقت ایران میگوید: 
«…روسیه در نابودی سوریه نقش دارد و باتلاقی را به وجود آورده که تمام دارایی‌های روسیه را در خود فرو می‌برد! اما با این حال سوریه رقابتی بین من و پوتین نیست.» همان منبع
 
باز هم «اوباما» راس هیات نماینده بانکهای آمریکایی منتخب فرمایشی مردم ۲۵٪ی آمریکا، حق دارند، فقط با یک تفاوت:
قسمت اول گفته ایشان توسط سازمان جهنمی سیا و پنتاگن با محاصره روسیه توسط ناتو شروع و به نقطه غیر قابل علاجی برای هردو امپریالیسم رسید!
اسد هم بردگی زنجیر سه ابر اهرم «بانک جهانی-صندوق بین المللی پول و  سازمان تجارت جهانی» آمریکایی- روسی- چینی را پاره کرده و بدریا ریخت و دست به مقاومتی مردمی با پشتیبانی ایرانی‌ها و فلسطینی ها و خلقهای لبنان و دیگر عربها، مسیحی‌ها، کـُردها … زد.
تا اینجا همه چیز خوب بود، تا حلقه محاصره کشور شما در اوکراین خیلی تنگ گردید و روسیه جهت عدم مستعمره شدن خود بدست ام.آمریکا دست به پشتیبانی محور مقاومت زده و بالاخره این پشتیبانی هنوز ششماهه نگردیده است که بصورت جدّی پیش میرود تا سوریه و بندر ترابلس مقر پایگاه نظامی خود را دوباره بهتر از گذشته حفظ نماید. و شما و متحدان دست سازتان از ۸۲ کشور(انواع داعش) به فغان افتاده اید که روسیه در باطلاق افغانستان دوم فرو خواهد رفت! ولی «این دشمنی مابین شما دونفر نیست»!! اینجا باید «سیک» لنینی را حواله تان کرد.
شما کشورهای امپریالیستی مسلط (قبل از همه ابرقدرت ابرقدرتها یعنی ام.آمریکا) میباشد که در باتلاق هفتصد و یا هزار عددی پایگاههای پرخرج نظامی خود در خارج کشورتان با ده‌ها هزار کیلو متر فاصله، در حال غرق شدن است!! زیرا از شکستی به شکست دیگر روان است. با وجودیکه تا دندان از مدرن ترین وسایل جنگی زمانه برخوردار است.
این امپریالیسم آمریکا میباشد که ابرقدرت ابرقدرتهاست و سرریز انباشت سرمایه جهت رفتن به تولید در بانکهای وی که اگر روزی چنین شود میتواند تمام  کالاهای مورد نیاز ساکنین کره گیتی را تولید کند و در نتیجه کلیه سرمایداران موجود باید ورشکست شده و در کشور هایی مانند چین، افغانستان، هندوستان و ایران… پناهجوی اقتصادی گردند!!! که ما مردم گیتی همگی منهای پنج درصدی ها آرزوی دیدن ذلیلی و حقارت  این سرمایه داران را از درگاه خلقها آرزو داریم.
این است که شما فکر میکنید همان لولویی که خواب شمارا برده است، خواب پوتین را هم میبرد. در صورتی که در روسیه، سرریز سرمایه های پارک شده  نمیتواند این چنین ارقام نجومی را با میز رولت «فدرال رزرو»ی  در بانکهای خود بوجود آورده و پارک نماید و بدنبال بازار فروش باشد.
برای اینکار بایستی میز رولت خود را ابتدا بوجود آورد و آنرا مانند شما در «برتن وودز» پس از شکست ارداده شما در جنگ جهانی دوم، بهمه جهانیان دیکته نماید.
این است که با وجودیکه شما و پوتین هیچ رقابتی ندارید و حتی بایکدیگر با خطی تلفنی مربوط هستید. پروسه افول و بزیر کشیده شدن امپریالیسم برتر که لنین در کتاب «امپریالیسم  بمثابه آخرین مرحله سرمایه داری» خود از آن نام میبرد، بزودی تحقق مییابد. (بجزوه «تقلیب کنندگان تاریخ از انتشارات مسکو پس از جنگ» رجوع گردد- سپیده)
فقط میتوان انتظار داشت که مردم جهان با پیروی از راه حل‌های داده شده لنینی که توانست تضاد عمده امپریالییستی آنزمان را میان کشورهای ابرقدرتی (آنتوانت و روسیه و سپس آمریکا)، حل نماید؛ از جنگی خانمانسوز با فجایعی چندین هزار بار بیشتر از جنگ اول و دوم جهانی روی هم، بار خواهد آورد جلو گیرد.
خواستن توانستن است.