پرش به محتوا

حقیقت: آمریکا داعش را ایجاد کرد

15714618879_f8d3db4877_z

منطقه خاورمیانه، دیگ خشونت بی پایان، بی ثباتی و هرج و مرج،  در حال جوشیدن باقی می ماند – و دستور کار شیطانی آمریکا به طور کامل مسئول آن است… این باصطلاح جنگ علیه داعش و «جنگ علیه ترور» آمریکا، کاملاً ساختگی است، که توسط مقامات آمریکا و رسانه های حامی گسترش داده شده است. قطع نامه ۲۱۷۸ شورای امنیت سازمان ملل (سپتامبر ۲۰۱۴)، از کشورهای عضو می خواهد که مانع از استخدام، سازماندهی، انتقال، تسیلح و کمک مالی به جنگ جویان تروریست خارجی(داعش و گروه های مرتبطه) شوند، اما واشنگتن مدام این قطع نامه را نقض می کند.

حقیقت: آمریکا داعش را ایجاد کرد

نوشته: استفان لیندمن 

برگردان: آمادور نویدی

آمریکا حداقل با دخالت سیا علیه شوروی، از دهه ۱۹۸۰در افغانستان، گروه های تروریستی جهانی را خلق کرده است.

تقریباً تمام گروه های تروریستی که در سطر اخبار ها و مقالات جهان قرار می گیرند، توسط آمریکا ایجاد شده اند، و یا شاخه ای از آن ها هستند، که به عنوان پیاده نظام امپریالیست از آن ها استفاده می شود- از شماری از کشورها استخدام، مسلح، تأمین مالی، آموزش داده شده و هدایت می شوند تا در خدمت دستور کار شیطانی آمریکا، برای تلاش بدون رقیب تسلط بر جهان، و در جنگ های  تجاوزکارانه بی پایان قرار گیرند، جنگ هایی که یک ملت/کشور را پس از دیگری تخریب و نابود می کنند.

جان کری با همتای وزیر خارجه ایتالیایی خود پائولو در کنفرانس خبری رم، مورد اعتراض زنی واقع گشت، که با یک فریاد اساسی حقیقتی،  در برابر انظار عمومی و از طریق تلویزیون دولتی آر ای آی ایتالیا، آمریکا را در «ایجاد داعش» متهم ساخت.

https://www.youtube.com/watch?v=8_fXVc7IY0o

این نویسنده و بسیاری دیگر، درباره همین موضوع (پیدایش داعش) برای چندمین بار  افشاگری کرده اند. رئیس سابق آژانس اطلاعاتی دفاع آمریکا (دی آی ای)، سپهبد بازنشسته مایکل فلین در اوت گذشته (۲۰۱۵)، در اسناد رسمی آمریکا اشاره کرد که ایجاد داعش «تصمیم عمدی» (دولت اوباما) بود.

این باصطلاح جنگ علیه داعش و «جنگ علیه ترور» آمریکا، کاملاً ساختگی است، که توسط مقامات آمریکا و رسانه های حامی گسترش داده شده است.

قطع نامه ۲۱۷۸ شورای امنیت سازمان ملل (سپتامبر ۲۰۱۴)، از کشورهای عضو می خواهد که مانع از استخدام، سازماندهی، انتقال، تسیلح و کمک مالی به جنگ جویان تروریست خارجی (داعش و گروه های مرتبطه) شوند، اما واشنگتن مدام این قطع نامه را نقض می کند.

گزارش غیرمحرمانه آمریکا در سال ۲۰۱۲ اشاره کرد:« امکان ایجاد یک امر نشین سلفی، اعلام شده یا اعلام نشده در شرق سوریه وجود دارد، و این درست همان  چیزی است که قدرت های حامی اپوزیسیون می خواهند، تا رژیم سوریه را منزوی کند»، که جایگزین آن گردند.

مداخله روسیه در سال گذشته (سپتامبر ۲۰۱۵)، بهترین برنامه واشنگتن را که با هدف ترسیم مجدد نقشه خاورمیانه، و نابودی  کلیدی حاکمیت سوریه بود، خنثی ساخته است، به گونه ای که به طور فزاینده ای، به یک هدف شکست خورده تبدیل شده است.

منطقه خاورمیانه، دیگ خشونت بی پایان، بی ثباتی و هرج و مرج، در حال جوشیدن باقی می ماند – و دستور کار شیطانی آمریکا به طور کامل مسئول آن است.

درباره استفان لیندمن:

استفان لیندمن در شیکاگو زندگی می کند. با او می توانید از طریق ایمیل زیر تماس بگیرید:

lendmanstephen@sbcglobal.net.

کتاب جدید او به عنوان نویسنده و ویرایشگر:«نقطه اشتعال در اکراین: حرکت آمریکا برای هژمونی خطر جنگ جهانی سوم را دربر دارد»

http://www.claritypress.com/LendmanIII.html

از بلاگ او دیدن کنید:

http://sjlendman.blogspot.com.au/

 برگردانده شده از:

The Truth: America Created Daesh (ISIS) | Global Research 

 http://www.globalresearch.ca/america-created-daesh-isis/5505663

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: