پرش به محتوا

فلسطین نهالی جوان ولی توانمند آینده از آن اوست 

فلسطین نهالی جوان ولی توانمند
آینده از آن اوست
فلسطین میرزمد:
کودکان، زنان و مردان از پیر و جوان دست بدست هم داده و با دشمن شماره یک بشریت امپریالیسم غرب بسرکردگی آمریکا و دست دراز شده اش اسراییل بیش از دویست سال یعنی بعد از کوچ دادن یهودیان فرانسه به فلسطین و سپس اهدا و یا تعویض آن به انگلستان صغیر در جنگی واقعی قرار گرفته اند.
آلمان با همکاری صهیونیست هاي بين المللي یهودیان اروپارا در جنگ دوم به اسراییل فرستاد و اکنون زیردریایی های با قابلیت پرتاپ موشک با کلاهک های اتمی بدانان هدیه میدهد، فرانسه بمب اتمی و دانستنی های آنرا بدانان اهدا میکند و آمریکا سالیانه ده ها میلیارد ها دلار بحلقوم کشور اسراییل ریخته و آدمكشاني مانند موشه دایان، اسحاق شمیر، میخائیل بگین… را بمیدان جنگ بر علیه آنها میفرستد.
تمام ارتجاع سیاه عرب از پادشاه عربستان، قطر، مصر، اردن…همراه با محمود عباس همراه با این هیولای غرب متحد شده و بصورت یک پیکر متحد شده و بر علیه این ملت کوچک که روز بروز بیشتر و بیشتر میشود و یهودیان را در اسراییل به اقلیت انداخته است با مدرن ترین سلاح ها و پیچیده ترین تبلیغات و تزویر با آن میجنگند ولی هنوز امپریالیست ها نه تنها پیروزی در افق نمیبینند، بلکه همگی انگشت بدهان مانده اند.
هرکس که به گفته زیر انتقاد کند، یک آنتي سميت (يهود ستيز)  خواهد بود!!

israel1

گفتار برگزیدگان رژيم اسرائيل
این گفته «آیلت شیکد وزیر دادگستری» کشور اسرائیل میباشد
برگردان آنرا در زیر می آورم:
«آنها (تمام زنان و مردان فلسطینی)همه دشمنان مبارز علیه ما هستند، خون آنها را می ریزیم. این در حال حاضر شامل مادران شهدا هم میباشد /…/. هیچ چیز عادلانه تر از اینکه این مادران باید بسرنوشت پسرانشان دچار گردند، نیست.   آنان  باید با خانه‌های خود که در آن این مارهای سمی را بزرگ میکنند  ناپدید شوند. « 
هرکس در دنیای غرب به این گفتار انتقاد کند، ضد يهودي نامیده می‌شود.
بیشتر در این مورد به ویدیوی ۲۰  دقيقه ای «گفتار برگزیدگان رژيم اسرايیل» در یوتویوب بزبان پارسی با زیر نویس آلمانی  مراجعه فرمایید که هیچ یک از سران دولتی یافت نمیشود که چنین گفته‌های ضد بشری نگفته باشد.
همه مطالب آن با ذکر تاریخ، سند ثبت شده و غیرقابل کتمان نامیده شده است.
در ضمن نسخه اصلی این ویدیو بزبان انگلیسی با زیرنویس آلمانی هم در یوتویوب موجود است.
 
ناگفته نماند دوعدد ویدیو بزبان پارسی هم در این رابطه در مصاحبه‌ای با خانم پتراویلد موجود است که تاریخ استعمار در منطقه را بخوبی توضیح میدهد و از دوران ناپلیون ۱۷۹۹ تا امروز را بخوبی و متدی علمی- پژوهشی توضیح میدهد که فلسطین چه بود و اکنون چگونه است و چه خواهد شد. که قسمت آخری آن بسیار واقعی و نوید بخش میباشد. باید فرصت داشت و حتماً آنرا دید. زیرا روز بروز روشن تر و شفاف تر این تکامل در عمل دیده میشود. در گوگل و یاهو… نام  پترا ویلد را باحروف پارسی بنویسید و جستجو کنید. آدرس های زیر ظاهر میشوند:
 
سپیده
 
 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: