برژینسکی : روسیه درسوریه، در واقع اعتبار آمریکا را بمب باران می کند

خبرگزاری پراودا، ۵ اکتبر ۲۰۱۵ 

زبیگنیو برژینسکی اظهار داشت که روسیه باید به ائتلاف ضد تروریستی آمریکا بپیوندد. 

طبق اظهار برژینسکی، ایجاد سرخود ائتلاف ضد تروریستی روسیه، اعتبار آمریکا را در خاور میانه به خطر می اندازد. برژینسکی هم چنین گفت که همکاری بین روسیه و آمریکا اغلب اوقات در گذشته به نتایج مثبت منجر شده است. بنابراین، مسکو باید به طور کامل از طرح های ایالات متحده در سوریه حمایت کند.

برژینسکی که به عنوان مشاور امنیت ملی برای رئیس جمهور آمریکا، جیمی کارتر خدمت می کرد گفت : «در عوض مسکو با ارده خودش مداخله نظامی در سوریه را بدون همکاری سیاسی و تاکتیکی با ایالات متحده دنبال کرد که – یک قدرت بزرگ خارجی هر چند نه خیلی مؤثر، مستقلاً تصمیم گرفته تا بشار اسد را از این وضعیت نجات دهد به علاوه، روسیه احتمالاً شروع به حملات هوائی بر ضد “عناصری” که از حمایت آموزشی و تجهیزاتی آمریکا برخوردارند را انجام داده است.»

برژینسکی نتیجه گیری می کند که روسیه و آمریکا باید مشترکاً در حل و فصل بحران سوریه باهم تلاش کنند. او معتقد است که این امر به توسعه و بهبود این وضعیت کمک خواهد کرد.

برطبق اظهار جف وایت، کارشناس نظامی و افسر سابق آژانس اطلاعات دفاعی، مسکو حرکت جسورانه ای برای نفوذ دینامیکی خود بر روی زمین انجام می دهد، و کسی نمی تواند همین مورد را به ایالات متحده نسبت دهد.

همین کارشناس معتقد است که روسیه خاور میانه را از چنگ آمریکا در خواهد آورد.

جف وایت به جریانهای محرمانه داخلی گفت : « روسها اهمیتی نمی دهند که ما چه فکر می کنیم. آنها یک طرح روشنی دارند – و آنها میروند که آنرا انجام دهند. آنها ایالات متحده را مستقیماً به چالش کشیدند که پاسخ دهد، و آنها دارند از ضعف آمریکا در آن منطقه به نفع خود بهره برداری می کنند. روسها براساس برنامه تعیین شده خود عمل می کنند، یعنی با اهداف خود، و آنها می دانند که چه می خواهند بدست بیاورند.»

«مشاوران روسای امپریالیستها بیشترازاینکه آنها یاباید باهم توافق کنند درمنطقه ای و یا رقابت جهت قراردادن آن منطقه درحیطه ی نفوذ خود، فکرشان کارنمی کند و درموزد سوریه اگر مداخله نظامی روسیه باعث تضعیف و یا  شکست نفوذ داعش شود، این امر مثبتی است که دست یک ارتجاع تامغز استخوان ضدانقلابی را ازافتادن به جان مردم فقیرنجات داده و فرصتی برای آنها به وجود می آید تا درمورد کسب استقلالشان ازدست مرتجعان داخلی سوریه فرصتی به دست آورند چونکه  روسیه ارتشی در سور.یه ندارد. اما این هم درحد احتمال ضعیف است»(هیئت تحریریه رنجبر).

پنجشنبه 23 اکتبر 2014، توسط جودی باینگتون – روزنامه اگزامینر 

به شهادت شاهدان عینی: پاپ فرانسیس به کودکان تجاوز کرد و آنها را کشت؛ اسناد محرمانه، مهر و موم شده واتیکان پرده از مراسم شیطانی آنها را برمی دارد.

ماه گذشته من گزارش می دادم که پاپ فرانسیس، یسوعیون ها و کلیسای انگلستان به دلیل قاچاق کودکان نسل کشی محاکمه خواهند شد. هم اکنون ملکه انگلستان در یک محاکمه قبلی مجرم شناخته شد.

در اینجا چگونگی محاکمه ای که در حال وقوع است را ملاحظه کنید.

این مقاله براساس مصاحبه اختصاصی امروز با کوین انت از دادگاه بین المللی برای رسیدگی به جنایت کلیسا و دولت در دعوای قضایی این هفته در دادگاه عمومی قانون عدالت که واقع در بروکسل بود. (۱)

تعداد پنج قاضی و تعداد۲۷ هیئت منصفه از شش کشور، از جمله ایالات متحده با مدرک در مورد ۵۰۰۰۰ کودک مفقودالاثر کانادایی، آمریکایی، آرژانتینی، و اروپائی که قربانی مظنون از یک آئین دینی بین المللی وابسته به قربانی کودک، منسوب به حوزه نهم بودند، مطرح شد.

http://2.bp.blogspot.com/-Mg6erfIojg4/U1Tn7hQVqOI/AAAAAAAAMe8/SoJR5RT9Svg/s1600/pope-

francis+child+trafficking+rapist+killer.jpg

دو زن نوجوان ادعا کردند که پاپ فرانسیس به آنها تجاوز کرده است هنگامی که در مراسم ذ بح کردن یا قربانی کردن کودکان شرکت کرده بودند. هشت تن از شاهدان عینی در این هفته با توجه به سند ارائه شده در دادگاه عمومی قانون عدالت بروکسل شهادت دادند.

حوزه نهم مراسم شیطانی ذبح کودک گفته شده بود که در طول بهار ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ در مناطق روستائی هلند و بلژیک انجام گرفت است.

پاپ فرانسیس هم چنین در مراسم شیطانی قربانی کودک هنگامی که به عنوان کشیش و اسقف آرژانتین فعالیت می کرد، مرتکب جنایتی شده است، و این اطلاعات با توجه به سوابق به دست آمده از آرشیو واتیکان می باشد.

یک مقام برجسته واتیکان و کارمند سابق واتیکان اسناد مهر وموم شده و محرمانه واتیکان را برای ارائه به دادگاه به دست آورد. براساس خبر گزارش داده شده ای بی سی، این اولین بار نبود که فعالیتهای مشکوک شیطانی در واتیکان صورت گرفته بود. (۲)

شاهد دیگری قرار شد شهادت دهد که آنها در طول ملاقات های پاپ فرانسیس با دولت نظامی (هوندا) آرژانتین طی جنگ های کثیف در سالهای ۱۹۷۰، همراه بودند. به گفته این شاهد، پاپ فرانسیس در معامله یا تجارت غیر قانونی کودکان مفقودالاثر، متعلق به زندانیان سیاسی به یک باند بین المللی در بهره برداری از کودکان توسط دفتری در واتیکان کمک می کرد.

مدارک و شواهد از یک سند حواله یسوعیون (جزوویتس) کاتولیک به نام « حق ویژه آمرانه » در دادگاه توسط دادستان کل ارائه شد. در مورخ ۲۵ دسامبر ۱۹۶۷ ، گفته شده که نشان دهد تمام پاپ های جدید باید در حوزه نهم مراسم شیطانی ذ بح کودکان نوزاد موقع آشامیدن خون آنها شرکت کنند.

دادستان کل به پنج قاضی بین المللی و ۲۷ نفر از هیئت منصفه گفت ، « اسنادی که از آرشیو مخفی واتیکان به دادگاه ارائه داده شده ، به وضوح نشان می دهد که برای قرن ها یسوعیون یک طرح با برنامه ریزی برای قتل اطفال نوزاد ربوده شده در تشریفات مذهبی داشتند که بعد خون آنها را می آشامیدند. »

«این طرح مولود یک مفهوم پیچیده ایست، برای استخراج قدرت معنوی از نیروی حیاتی یک بی گناه، در نتیجه حصول اطمینان از ثبات سیاسی برای قلمرو پاپ در رُم می باشد. این اعمال نه تنها نسل کشی است بلکه، سیستماتیک و نهادینه شده در طبیعت است. از زمانی که حد اقل از سال ۱۷۷۳ ، به نظر می رسد که توسط کلیسای کاتولیک رُم، یسوعیون و تمام پاپ ها این مراسم را انجام می داده اند.»

دو شاهد ادعا کردند که در زمان کودکی آنها در مراسم قربانی اطفال با پاپ سابق، جوزف راتزینگر شرکت کرده بودند. از تاریخ حد اقل سال ۱۹۶۲ ، جوزف راتزینگر به عنوان یک عضو شوالیه تاریکی با توجه به سوابق ارائه داده شده به دادگاه در مراسم قربانی اطفال شرکت کرده است. جوزف راتزینگر دستیار کشیش اس اس (نازی) در اردوگاه زندانیان، واقع در راونسبرک در آلمان در طی جنگ جهانی دوم بود.

اطفالی که قرار بود در این مراسم کشته بشوند از همین اردوگاه مرگ بدست می آمد. نازی وافن اس اس، بخش شوالیه تاریکی توسط هیتلر در سال ۱۹۳۳ تأسیس شد و اعتقادات نهفته بت پرستان غیبی باستان در قربانی کردن انسان شامل می شد.

یک نفر هندی متخصص درمان شناسی به نام توس نجنهویس، بازمانده مراسم تشریفا ت مذهبی، به شهود قربانی اطفال در این ویدیو شهادت داد:

دادستان کل گفت، « بازماندگان این مراسم توصیف می کنند که نوزادان تازه متولد شده ، در محراب (قربانگاه) سنگی قطعه قطعه می شوند و شرکت کنندگان از این قطعات می خورند ». « در طول سالهای 1960 ، شهود بازمانده مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند و مجبور به انجام قطع عضای بدن دیگر کودکان شدند و سپس با خنجر مخصوص این نوع مراسم گلوی کودکان را می بایست می بریدند.»

به گفته این شاهدان، پاپ فرانسیس، پاپ اسبق، جوزف راتزینگر، یسوعیون متصدی کل، ادالفو پَچان و اسقف وابسته به کلیسای (انگلیس) کانتربری، جاستین ولبی از شرکت کنندگان در تجاوز جنسی با آئین دینی و قتل اطفال در حوزه نهم مراسم شیطانی ذبح اطفال نوزاد بودند.

مدارک و شواهد می تواند ارتباط مستقیم قاضی عالی دادگاه بریتانیا، فولفورد، عضو خاندان سلطنتی بریتانیا از جمله شاهزاده فیلیپ، کاردینال هلندی، الفردینک، ملکه هلندی، فیلهمینا، خانواده این ملکه و همسر پادشاه هندریک، خاندان سلطنتی بلژیک و بنیانگذار بیلدربرگ، ولیعهد برنهارد را با مراسم آئین دینی مرتبط می سازد.

اسناد از روزنامه کانادائی گازت شماره ۲۳۲ ، ۲۶ دسامبر ۱۹۴۲ ، منتشر شده در آتووا نیز به دادگاه ارائه شد. بدیهی است و متأسفانه، دولت کانادا و دفتر شورای خبرگان در لندن، به اعضای خاندان سلطنتی هلند از تمام حوزه قضائی کیفری، چه مدنی و چه نظامی با مصونیت مورد استثناء قرار گرفتند. چه چیزیست که این رهبران جهانی را از عدالت معاف می کند؟

دادستان کل ارتباط بین انگلیسی ها، خاندان سلطنتی هلند و بلژیک با ناپدید شد نهای کودکان موهاک در کلیسای کانادا از مدرسه مسکونی هندی واقع در برنتفورد، آنتوریا در انگلیس ارائه داد. در سال ۲۰۰۸ ، یک گور دسته جمعی کودکان در مدرسه موهاک کشف شد. یک حفاری توسط باستان شناسان “دادگاه بین المللی جرم کلیسا ها و دولت”، زمانی که اعضای بدن کودک کشف شد فوراً بسته شد.

از آن زمان به بعد بیش از ۳۰ گور دسته جمعی (۳ ) در مدارس مسکونی هندی ها در سراسر کانادا شناسائی شده (۴ ). کلیساهای کاتولیک و آنهائیکه وابسته به کلیسای انگلیس هستند، کلیسای متحد کانادا، دولت کانادا و پادشاهی انگلستان از درخواست های مکرر “دادگاه بین المللی جرم کلیسا ها و دولت” به منظور حفاری گورهای دسته جمعی انصراف کردند.

دادستان کل گفت: « این هفته شواهد قطعی ارائه داده شد که کلیسای کاتولیک مرتکب جنایت علیه کودکان شده، »، کلیسای کاتولیک بزرگترین شرکت در جهان است و به نظر می رسد در تبانی با دولت، پلیس و دادگاه های سراسر جهان می باشد. »

گفته شده است، حوزه نهم مراسم شیطانی ذبح اطفال نوزاد در کلیسای کاتولیک رَومی در مانتریال، نیویورک، روم و لندن با توجه به شواهد ثبت شده در دادگاه انجام می گیرد.

به ادعای شاهدان عینی قربانی کودکان در قصر کارنوان واقع در ویلز، یک قصر ییلاقی نا معلوم فرانسوی، کلیسای کاتولیک کانادائی و در مدارس مسکونی هندی وابسته به کلیسای انگلیس واقع در کملوپس، بریتیش کلومبیا و برانتفورد، آنتوریا انجام می گرفته است. به باور همین شاهدان، حوزه نهم مراسم شیطانی ذبح اطفال نوزاد از جنگل های درختستانی خصوصی در ایالات متحده، کانادا، فرانسه و هلند استفاده می کردند.

دیروز پنج قضات دادگاه بین المللی به مدت دو هفته دادگاه را به تعویق انداختند و تصمیم براین شد که در جلسات درب بسته انجام گیرد.

دادگاه بسته این هفته در یک مکان نا معلوم به علت اخطاری که واتیکان در مورد رها سازی یک « گروه ضربتی » یسوعیون برای از هم پاشیدن این اقدامات داده بود، انجام گرفت..

رنجبر