صهیونیستها خواهند مرد اما فلسطین تا ابدیت زنده است

صهیونیستها خواهند مرد اما فلسطین تا ابدیت زنده است
حسين بهادري
صهیونیستهای اشغالگر پس از بمباران بیش از 1300 محل مسکونی، درمانی و آموزشی در منطقه ائی بوسعت 360 کیلومتر که در آن تراکم جمعیت از تمام دیگرمناطق جهان بیشتر می باشد، یورش بربرمنشانه زمینی خود را به غزه شروع کردند. از دو هفته گذشته فلسطینی ها از هوا، دریا و زمین به شدت بمباران می شوند.
آنچه دشمن صهیونیستی را در حمله به مردم غزه و کشتار زنان و کودکان جری تر می کند و هر لحظه بعد فاجعه انسانی را در غزه وسعت می بخشد، سکوت مرگبار جامعه ی جهانی و سران خود فروخته کشورهای اسلامی در برابراقدامات جنایتکارانه صهیونیستها ست.
در دورانی که امپریالیستهای امریکا، انگلیس و فرانسه با توسل به اتهامات واهی برای حفظ سلطه غارتگرانه خود علیه کشورهای مختلف، قطعنامه لازم الاجراء صادر کرده و دست به تحریم، بمباران و اشغال می زنند، در مقابل جنایات انجام گرفته در غزه سکوت کرده و کشتار550 انسان را که به گزارش سازمان ملل از هر 5 نفر ، یک نفر کودک و دانش آموز بود ، آواره شدن بیش از100 هزارنفر از مردم غزه، بمباران مدارس، بیمارستانها، اماکن عمومی و تخریب زیرساخت ها، قتل عام مردم در شجاعیه، زخمی شدن بیش از3300 نفر، بمباران 18 بیمارستان و بمباران مناطق شجاعیه و الزیتون با بمبهای فسفری توسط صهیونیستها را وقیحانه دفاع از خود می نامند.
رژیم فاشیستی اسرائیل از سال 1948 با قلدری تمام قطعنامه های سازمان ملل را نادیده گرفته و به شعورمردم جهان توهین کرده و می کند با این وجود آقای بان کی مون دبیرکل دست نشانده سازمان ملل و خانم کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بجای محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، کشتار وحشیانه ی مردم غزه را با به کاربرد بمبهای دایم کربنی (DIME) که از مواد منفجره فلزی فشرده تشکیل شده، بمبهای حاوی گاز سفید و بمبهای فسفری انجام می گیرد، دفاع از خود عنوان می کنند. زهی بی شرمی!
رژیم صهیونیستی با حمایت بدون قید وشرط امپریالیستها بیش از 60 سال، تلاش مذبوحانه دارد تا طبقه کارگر و مردم زحمتکش فلسطین را به تسلیم و بردگی وا دارد. زهی خیال باطل!
شکست دادن مردمی که بیش از 60 سال با ابتدائی ترین وسایل از موجودیت خود دفاع کرده و پرچم گلگون مبارزه را در سخترین شرایط بر افراشته نگه داشته اند، امکان ناپذیر است.
مقاومت مردم درغزه تا پیروزی بر اشغالگران صهیونیست و حامیان آنها، نشان از عزم راسخ ملت قهرمان فلسطین برای کسب آزادی و استقلال دارد. امروز غزه به گفته رفیق مروان عبدالعال “انسان مقاوم فلسطینی را دو باره سازی میکند، انسان مقاوم نوینی که تن به ذلت، تسلیم و سازش نمیدهد، انسانی که در برابر بخشش های مسموم و رشوه کشورهای فریبکار، گردن فرود نمیآورد، کشورهائی که میکوشند با بوقهای فتنه انگیزانه خود طرح امنیتی تازه ای را در منطقه مهندسی کنند. غزه مغرورانه و سر بلند، فصل تازه ای از عظمت و کبریای عزت نفس را برای خود رقم میزند ودر پیوند با داستان وطن، از زمان چه گوارا و فدائیانی که در دوه های اول قدم به میدان نبرد گذاشتند، آری غزه دشمن را وا داشت تا اعتراف کند وبگوید ” غزه کوره انتفاضه است و آرزو میکرد که ای کاش دریا آنرا میبلعید ( اسحق رابین فاشیست همیشه آرزو میکرد که غزه در دریا غرق شود)، غزه بمثابه ولادت هویت و رحم مقاومت است که همه محاسبات سرکوبگرانه صهیونیستی را با شکست روبرو نمود، اما غزه امروز میگوید که دریا او را نبلعیده و مرز سر زمین فلسطین را با خون خود و آتش موشکهایش ترسیم میکند، غزه شراکت خون را رقم زد، شراکتی که همبستگی ملی و سیاسی پولادینی را پایه گزاری کرد که تمام رزمندگان فلسطینی را همچون تنی واحد، تفنگهایشان را بسوی هد فی درست نشانه روند، ما یقین داریم که غزه تبدیل به گورستان تجاوز کاران خواهد شد، همچنانکه باور داریم غزه در دریا غرق نخواهد شد کما اینکه در خود نیز غرق نخواهد شد بلکه دشمنان خود را در شنهای غزه غرق خواهد کرد.
شصت سال استقامت، فداکاری وجانباختن در راه آزادی و رهائی بیانگر این واقعیت تاریخیست که صهیونیستها
ی اشغالگر رفتنی و مردنی هستند و فلسطین زنده و طلایه دار رهائی خاورمیانه و جهان ازچنگال صهیونیسم و فاشیسم است!