فیدل کاسترو : آمریکا به دنبال نسل کشی در جهان عرب است

20130828-165814.jpg

رهبر انقلاب کوبا رفيق فيدل پس از مطلع شدن از تصمیم مقامات واشنگتن و متحدانش برای بررسی حمله احتمالی به سوریه هشدار داد که مقامات کاخ سفید به دنبال نسل کشی در جهان عرب و مسلمان هستند.

به گزارش پایگاه خبری اسپانیایی زبان«تله سور»؛ رفيق فیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا پس از مطلع شدن از تصمیم مقامات واشنگتن و متحدانش برای بررسی حمله احتمالی به سوریه هشدار داد که مقامات کاخ سفید به دنبال نسل کشی در جهان عرب و مسلمان هستند.
فیدل در مطالب روزانه خود در خصوص آنچه در آینده در جهان اتفاق خواهد افتاد نوشته است: به زودی اتفاقات بسیار ناگواری در جهان رخ خواهند داد. این اتفاقات همچون گذشته دارای پروسه طولانی نخواهد بود بلکه این اتفاقات بسیار سریع حادث خواهند شد و نسل‌های بسیار زیادی از انسان ها منقرض خواهند شد.
رهبر انقلاب کوبا در این نوشته ها ضمن اشاره به شجاعت شهروندان سوری خاطر نشان کرده که تجربه نشان داده است که شهروندان این کشور در برابر مقامات دیگر کشورها زانو نخواهند زد و در برابر هرگونه حمله احتمالی ایستادگی خواهند کرد.
وی همچنین اقدامات کشورهای غربی برای دخالت در امور داخلی کشورهای خاورميانه را مورد انتقاد قرار داد و همچنین به شراط کنونی مصر اشاره کرد.
او مصر را “قلب جهان عرب” خواند و کشته شدن هزاران تن از شهروندان این کشور را به مقامات آمریکا و متحدانش نسبت داد
.
او همچنین هشدار داده است که مقامات کاخ سفید و دیگر کشورهای غربی در حال تجهیز کردن نیروهای زمینی و دریایی خود هستند تا هرچه سریع‌تر به خاک سوریه حمله کنند.
وی همچنین در خصوص ایجاد جنگ در خاورمیانه گفت: نه اوباما و نه هیچ کس دیگری نمی تواند در خصوص کشت و کشتارهایی که در اثر برپایی جنگ در منطقه خاورمیانه پاسخگو باشد. برپایی این جنگ معنایی جز نسل کشی و انقراض شهروندان عرب این منطقه ندارد. واقع بینی من چنین چیزی را پیش بینی می کند. تنها با واقع بینی می توانیم از حادث شدن این وقایع جلوگیری کنیم. ما حق نداریم خودمان را فریب دهیم.