پرش به محتوا

جنایتی دیگر در لندن ، قاتل و مقتول با هم آشنایند

 

 

 

جنایتی دیگر در قلب اروپا، قاتل و مقتول با هم آشنایند!

 

 

حمید مدرس

 

 

«باید با آنها که با ما می‌جنگند، مبارزه کنیم. موشک، جواب موشک. عذر می‌خواهم که زنان امروز مجبور شدند این صحنه را ببینند، اما در سرزمین ما، زنان ما هم مجبورند چنین صحنه‌هایی ببینند. مردم، شما هرگز ایمن نخواهید بود. دولتتان را از بین ببرید، آنها به شما اهمیت نمی‌دهند.“

 

 

ظاهرا این جملات فردی است که سر سرباز انگلیسی را با اسلحه سرد از تنش جدا میکرده. شاید هم جمله های یک مسلمان سلفی باشد، میتواند هم قاتل وهابی و یا یک مجاهد افغان، طالبانی و یا اخوان المسلمینیباشد. ترور در لندن جلوی باغچه کامرون، همان سیاستمداری که دست در دست همکاران آمریکائی ، اسرائیلی، فرانسوی و ترک اش 2 سال است سوریه را به مرکز فعالیت و جنایات تروریسم جهانی/ اسلامی بدل ساخته است!

 

 

این همان سرنوشتی است که در انتظارسیاستمدارانی است که با ترور قذافی را از سر راه برداشتند و با ترور، بمبگذاری وآدمخوری سوریه را به عصر حجر بر گردانده اند !

 

 

این توفان همان بادی است که کاشته اند.

 

 

این نتیجه «پربار» سال ها خونریزی ظفر نمون کابوی های تشنه بخون تگزاسی و تراست های بین المللی امپریالیستی اسلحه و نفتی در عراق و افغانستان است.

 

 

این ارمغان دمکراسی نئولیبرالی است که زبانی بجز ترور نمی فهمد.

 

 

این پاسخ «برازنده ای» است به آنها که اسلحه به مجاهدین افغان دادند و ترور را با دلارهای نفتی عربستان و قطر سازماندهی کردند، تشکیلات القاعده را درست کردند تا سر موقع 11 سپتامبر شان را داشته باشند، طالبان را با پول و اسلحه ساختند تا اسلام را به دشمن درجه یک جهان تبدیل کنند، سلفی ها و وهابیون را مسلح کردندو به جان مردم عراق و سوریه افکندند تا به بهانه دمكراسي براي همان دشمنان درجه يك جهان يعني همان مسلمانان، کشورشان را غارت کنند و حاکمان دست نشانده خود را بر آنها تحمیل نمایند، فلسطینی ها را به زیر تانک هایشان له کردند تا از حق حیات جامعه «دمکراتیک» اسرائیل دفاع کنند ، اخوان المسلمین را از قوطی بیرون آوردند و به جان ترک ها و کردها و مصری ها و تونسی ها افکندند و چاقو را بدست جلادان لیبیائی دادند.

 

 

آنها از تاریخ درس نمی گیرند، آنها نیامده اند تا درس بگیرند، آنها زیر قرار داد سیستمی را امضا کرده اند که جان انسان ها ی غیر خودی برایش کمترین ارزشی ندارد! آنها کارگزاران سرمایه اند، کارگزاران امپریالیسمند.

 

 

در خبر ها آمده است، دولت آمریکا سال هاست شهروندان خود را با هواپیما های بدون سرنشین با قصد و هدف قبلی تعقیب و ترور میکند:

 

 

«آمریکا کشته شدن شهروندانش در حملات هواپیماهای بدون سرنشین را تایید کرد»

 

 

«آقای هولدر گفت انور العولقی یکی از «رهبران ارشد عملیاتی القاعده» در عربستان بوده است.وی گفت او «شخصا در طراحی و اجرای حملات علیه آمریکایی‌ها» دست داشته است.به همین دلیل به گفته او العولقی برای آمریکا «تهدیدی جدی» به حساب می آمد.آقای العولقی که در ایالت نیو مکزیکوی آمریکا به دنیا آمده بود در سال ۲۰۱۱، در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در یمن کشته شد.مقام‌های آمریکایی در آن زمان خبر کشته شدن او را منتشر کردند، اما نگفته بودند که وی در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شده است.سمیر خان، یک شهروند دیگر آمریکایی نیز که مجله ای برای ترویج افکار القاعده منتشر می‌کرد، یکی دیگر از قربانیان این حمله هوایی بود.عبدالرحمان، پسر ۱۶ ساله العولقی، که در ایالت کلورادو به دنیا آمده بود، یک ماه بعد در یمن کشته شد.در یک مورد دیگر، جود محمد، یک شهروند ساکن ایالت کارولینای شمالی، در سال ۲۰۰۸ دستگیر شد.او که پدری پاکستانی و مادری آمریکایی داشت، قصد داشت وارد قسمت‌هایی از پاکستان شود که در دست شورشیان است.وی متهم به حمل اسلحه و نداشتن مدارک قانونی شد اما بعد از آزادی به قید وثیقه، ناپدید شد.روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت که دوستان و آشنایان آقای محمد معتقد هستند وی در یک حمله هوایی در وزیرستان پاکستان کشته شد.گزارش‌هایی نیز درباره مرگ او در روزنامه‌های کارولینای شمالی منتشر شد، اما مقام‌های آمریکایی مرگ وی را تایید نکردند.آقای هولدر گفت که دولت باراک اوباما درباره استفاده از این هواپیماها در کنگره با شفافیت عمل کرده است.وی به یک سند محرمانه اشاره کرد که از سوی وزارت دادگستری به اعضای کنگره فرستاده شده بود که در آن این حملات از نظر قانونی توجیه شده بودند.»(منبع خبر بی بی سی)

 

 

دستگاه قدرتي که شهروندان خود را رسما ترور دولتی میکند، ترور را به عنوان وسیله ای قانونی و واقعی برای رسیدن به اهدافشان رسمیت میبخشد، چه انتظاری از دست پروردگانشان دارد؟

 

 

آقای کامرون باید پاسخگوی اعمالش در سوریه باشد، وقتی آدمخوران سلفی را به جان مردم این کشور انداخت. آقای اردوغان باید پاسخگو باشد وقتی اسلحه شیمیائی بدست فرزندان وهابیون میدهد. آقای اوباما صحنه مثله کردن معمر قذافی را فراموش کرده اید؟ اگر دستپرورده هایتان در سوریه قلب سرباز سوری را سینه اش بیرون میکشد و میل میکنند میتوان تصور کرد روزی هم در لندن هوس بریدن سر سرباز انگلیسی رابکنند! شما که بجز جنایت و تجاوز و نفرت چیز دیگری به آنها نیاموخته اید، چه انتظاری دارید، آنها در مدارس کشور شما به عنوان آشغال های خارجی و سوسکهای کله سیاه به تمسخر گرفته شده اند، با قوانين دست و پاگير مانع تحصیلات بالاتر و آينده اي بهتر براي آنان شده ايد، وقتی نوجوان بودند به بزه کاريشان كشيده ايد ، چون سابقه دار شدند پس بیکارشان کردید، چون عرب و پاکستانی و افریقائی بودند به زندانشان افکندید و سر آخر دو دستی آنها را به مساجد ساخته شده با پول عربستان و قطر در گتوهای لندن و منچستر و پاریس و. .. فرستادید تا گوشت دم توپ سیاست های شما در افغانستان و عراق و سوریه شوند، حالا از چه ناراحتيد؟ همه چی آرومه!

 

 

بهرحال قاتل و مقتول باهم آشنایند، اما سالها مراودت و دوستی آنان مانع از آن نشده است که کوچکترین تاملی در رفتارهای جنایت کارانه خویش نمایند.

 

 

ساده لوحانه که نه احمقانه است اگر گمان بریم امپریالیست ها دست از این اعمال خود بر خواهند داشت و سیاست هایشان را در سوریه یا عراق و فلسطین تغییر خواهند داد، آنان بی تردید از این وحشیگری تروریستی هر چه بیشتر برای به کار گیری قوانین ضد اسلامی، ضد چپ  كمال استفاره را خواهند بردو با بکار بستن هرچه بیشتر زور بر علیه جهان سومی ها، مهاجران بخصوص خاورمیانه ای ها و با متهم کردن عمومی آنان به تروریسم به اهداف پليد خود خواهند رسيد.

 

 

آنان از این جنایت حداکثر استفاده را خواهند نمود تا مردم خود را مجاب کنند که رفتار های امپریالیستی آنان را مورد تائید قرار دهند و بر سر جنایاتشان کلاه انساندوستی و دفاع از ارزشهای حقوق بشری نهند.

 

 

تا جهان فراموش کند که تروریست های واقعی در واشنگتن، لندن، پاریس، برلن، تل آویو و … جا خوش کرده اند.

 

 

20130523-111117.jpg

 

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: